Dana Savuica-casting Bucuresti 23 oct

  •  
    • 411 mesaje
    19 Oct 2004, 17:30
    0 0
    In sfarsit am aflat d castingul Danei Savuica, Carvana CoolModel 2004 a ajuns in Bucuresti!!!! Uraaa!!
    Preselectia/castingul va avea loc la sala Palatului, sambata, 23 octombrie, ora 11!Cred k o sa fie mii d fete!!

    Bafta tuturor si tineti'mi si mie pumnii!
    Pupici,
    Irina
  •  
    • 208 mesaje
    19 Oct 2004, 20:47
    0 0
    buna irina ..ms pt informatie...aflasem si eu..dar eu sunt din cta si nu`mi este asa ushor sa ajung...asa k nu cred k am sa vin ..oricum succes tzie...sa nu`ti uiti costumul de baie si sa ne zici ce`ai facut si cum a fost ok??
    a si poza nu miai trimis reao!!
    tziao si te pup dulcee

    succes!!!! k ai nevoie...
  •  
    • 411 mesaje
    20 Oct 2004, 17:24
    0 0
    MERCI DIN TOATA INIMA D SFATURI!
    In primu rand mi'ai oferit o informatie absolut "mortala" : faza ku costumu d baie...stiu k mi'ai zis k e o proba eliminatorie cu costumu d baie da nu stiam k tre sa vii cu costumu' tau.....wow!dak veneam fara c s intampla k in revista nu e specificat DELOK!vai d mine! merci muuuuult d tot....hai k iti trimit o poza cam d acu 2 ani...deh k n'am mai scanat altele da' sa'mi zici add d mail...c zici d combinatia fusta scurta-scurta gen college, cu pliuri neagra, pantofi cu toc nu cui jos negri leganti si ceva mai trendy alb cu negru in sus ....plsss mai zi'mi c tre s fac/aduc orice sfat e mai mult dekat binevenit!!!
    yo ma gandeam k o fi in colaborare cu i.d sarrieri sau jolidon ceva d genu asta si ii sponsoriza cu costume d baie...pai si voi d unde ati stiut k tre s veniti cu costumele la voi?


    pupici!
    merci si poate vii si tu...sper

    irina
  •  
    • 208 mesaje
    21 Oct 2004, 21:10
    0 0
    buna irina...adresa mea de mail este sweet_iubitzika@yahoo.com...iar daca vrei sa vb pe messenger id meu este karlla_karlit...astept poze...si sa`mi zici cum a fost sambata la sala dales ok??..hmm despre vestimentatie ..nush ce sa-ti zic..daca esthi f slaba ..hmm despre vestimentatie nush ce sa-ti zic..mai vb prin mail ..tziao te pup
  •  
    • 411 mesaje
    23 Oct 2004, 01:30
    0 0
    plsss zi'mi s iau sau nu tocuri? s ma machiez sau nu? are ceva dak ma dau cu 1 pik d mascara si gloss? are ceva dak imi iau dres p mine...kum si unde o s ma skimb?vin cu costumu p mine?

    rasp plsss!!
    merci,
    irina
  •  
    • 208 mesaje
    23 Oct 2004, 20:44
    0 0
    hmm..papusika..da`te doar cu mascara..si cu glos..atat...costumul pe tine sau in geanta k o sa ai unde sa te sch...cu tocuri sau fara?? nush..daca eram eu mergeam fara insa la tine nush..cum vrei tu...fara dresuri ..tziao si succes sa ne pov
  •  
    • 411 mesaje
    23 Oct 2004, 23:36
    0 0
    mi'e si rushine s va povestesc....ne'au bagat cate 30 apoi in grupe d cate 10..si yo bucuroasa k nu erau tipe prea inteesante eram super sigura k iau..si n'am luat din 10 fete alegeau 1 sau 2...dana arta bine./oricum sunt oftikata si imi pare suuuuuper rau k n'am luat...mai imi incerc norocu si la concursul ford+mra...bravo girl

    pupici,
    irina
  •  
    • 208 mesaje
    24 Oct 2004, 01:57
    0 0
    imi pare rau ...asa mi s-a intamplat si mie ti-am zis...naspha...dar la sala dales acu 2sapt cum a fost?? auzi trim pls poze sau scrie`mi pe adresa de mail..sa corespondam daca vrei normal...si mai vedem noi cum facem...cum ne ajutam ok ? tziao te pup..si inka o data imi pare rau ..dar ata ete las k o sa mai fie ocazii
  •  
    • 208 mesaje
    6 Nov 2004, 19:37
    0 0
    ce se intampla fetelor?? nu m-ai dati nici un semn de viazta..??
  •  
    • 208 mesaje
    6 Nov 2004, 19:41
    0 0
    hmmm..si inka ceva...irina ..ms pt pozele tale...si pt k mi`ai pov despre cum a fost la sala dales...
  •  
    • 29 mesaje
    31 Ian 2005, 23:48
    0 0
    draga mea,
    daca te intereseaza o colaborare cu o agentie buna de manechine te pot indruma eu.scrie-mi pe mail. e-mail-ul meu este: kfashion_studio@yahoo.com